O Filtropolu

HISTORIA
Przedsiębiorstwo FILTROPOL zostało założone w 1991 roku i od początku funkcjonuje w branży budowlanej. Pierwsza faza działalności firmy związana była z instalacją systemów odpylania. Z biegiem czasu, dzięki zdobywanemu doświadczeniu i rozwojowi kadry, spółka rozpoczęła świadczenie kompleksowych usług w zakresie remontów, modernizacji i dostawy urządzeń na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Wytwórnie betonu

RELACJE
Załogę przedsiębiorstwa FILTROPOL stanowi niemal pięćdziesięciu wykwalifikowanych pracowników, którzy tworzą nowoczesną i stabilną firmę. Nasze instalacje pracują już od kilkunastu lat, a dzięki solidności i owocnej współpracy z klientami jesteśmy dobrze postrzegani w branży.
Szczycimy się wyjątkowym podejściem do obsługi posprzedażowej naszych klientów. Jako jedyni w Polsce świadczymy prawdziwy 24-godzinny serwis, również poza okresem gwarancyjnym. Sami produkujemy sprzedawane przez nas urządzenia, doskonale je znamy, a części zamienne dostępne są bezpośrednio z magazynu.

INNOWACYJNOŚĆ
Od początku swojej działalności FILTROPOL stawia na wdrażanie innowacyjnych technologii, a także rozwój w takich gałęziach przemysłu jak energetyka, przeróbka surowców skalnych, czy recykling. Utrzymując stały kontakt z klientami, korzystamy z ich uwag i doświadczeń. Śledzimy światowe trendy, prowadzimy badania na najlepszych uczelniach. Efektem powyższych działań są produkty najwyższej klasy, co w połączeniu z rzetelnym podejście do obsługi posprzedażowej gwarantuje stabilność produkcji i bezpieczeństwo naszych klientów.


Aktualnie FILTROPOL produkuje kompletne wytwórnie betonu oraz wytwórnie mas bitumicznych, które charakteryzują się niezawodnością, korzystną ceną i możliwością dopasowania do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.