Dlaczego wybrać wytwórnie betonu produkowane przez firmę Filtropol?

dlaczego-wybrac-wytwornie-betonu-filtropol

Wysoka jakość urządzeń
Wysoka trwałość – niskie koszty eksploatacyjne – brak awarii
(jeżeli klient prowadzi budowę i np. ma tam wielu pracowników czekających na beton nie może pozwolić sobie na awarie i przestoje, bo traci pieniądze (pracownicy zamiast pracować czekają na opóźniającą się dostawę).
Stosujemy tylko najlepsze podzespoły, głównie z Niemiec i Japonii (BHS, Moeller, OLI, HBM, Pneumax, Weidmuller, Siemens, Mitsubishi).

Estetyka wykonania na wysokim poziomie
Użytkownik posiadając urządzenia naszej produkcji jest lepiej postrzegany przez swoich klientów.

Profesjonalny serwis i dostęp do części zamiennych
Przerwa w produkcji to dla naszego klienta straty finansowe. Dlatego gwarantujemy mobilność naszych linii nawet po okresie gwarancji.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb
Jesteśmy niczym Twój prywatny krawiec – dostosowujemy urządzenia indywidualnie do potrzeb każdego zakładu, tak aby produkcja była jak najlepsza i jak najtańsza dla klienta.

Konkurencyjna cena
W stosunku do innych producentów europejskich ze względu na niższe koszty wykonania (niemiecka technologia montaż w Polsce).

Niskie koszty eksploatacji
W porównaniu z urządzeniami z Turcji i Chin. Średnio, nasze podzespoły mają 3-krotnie większą wytrzymałość niż chińskie, których cena jest o 40% niższa. Okazuje się wtedy, że przy dłuższej eksploatacji, uwzględniając koszty napraw i przestojów, chińskie i tureckie wytwórnie betonu wychodzą drożej(!). Części do maszyn niemieckich są bardzo drogie i trzeba długo na nie czekać. Również serwis jest drogi i bardzo powolny.

Precyzja i wydajność w standardzie
Nasze węzły betoniarskie są tak wykonane i zaprojektowane , żeby produkcja była doskonała i wydajna, wtedy użytkownik w pełni wykorzystuje swoje zasoby i nie generuje odpadów (czyli strat).

Dbałość o klienta
Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta, o którego dbamy od pierwszego kontaktu i przez cały okres użytkowania linii technologicznej. Zapewniamy serwis, części i szkolenia dla pracowników.

Innowacyjność
Stosujemy super nowoczesne rozwiązania technologiczne, które obniżają koszty produkcji (np. odzyskiwanie energii elektrycznej podczas zjazdu wózka), upraszczają obsługę (inteligentny system naważania i autodiagnostyka ograniczają rolę operatora wyłącznie do nadzoru) oraz poprawiają wydajność w porównaniu z innymi producentami na świecie.

Bezpieczeństwo
Brak ryzyka związanego z wypadkiem oraz przypadkowym uszkodzeniem wytwórni. Np. otwarcie włazu do mieszalnika powoduje jego wyłączenie; przepełnienie silosu na cement powoduje otwarcie zaworu bezpieczeństwa; antypoślizgowe podesty robocze.